КРЕДИТ НА ЛЮБI ЦIЛI

Оформить заявку на получение кредита

Кредит на любі цілі від Компанії ПЛАЗА ІНВЕСТ - це зручний спосіб отримання коштів на любі цілі. Рішення про можливість видачі кредита надається безкоштовно.

Записей не найдено.

Контакти

ПЛАЗА ІНВЕСТ

01042, Україна, м.Київ смотреть на карте
бул. Дружби Народів 23

моб. +38 (063) 242 09 74

Режим работи:
пн - пт: 09:00 до 18:00

перерва 13:00-13:45

Вихідні дні: Субота та Неділя

 

«Інформація про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг» 

У разі будь-яких порушень з боку фінансової установи споживач послуг може звертатися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Діє також Громадська приймальня Нацкомфінпослуг, основними завданнями якої є:

  • надання інформаційної допомоги, в тому числі про права та способи захисту інтересів споживачів фінансових послуг;
  • систематизація пропозицій стосовно покращення функціонування ринків небанківських фінансових послуг для їхнього врахування у регуляторній та нормотворчій діяльності Нацкомфінпослуг;
  • розгляд та розв’язання проблем громадян; особлива увага приділяється громадянам, які потребують соціального захисту та підтримки.

Споживач/клієнт послуг з метою захисту прав може звернутися до суду. Клієнт звертається до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.

Закон "Про захист прав споживачів" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text
Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг "https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2664-14

Зметою захисту своїх прав споживачі/клієнти фінансових послуг ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПЛАЗА ІНВЕСТ» можуть звертатись за номером телефону: +38 (063) 242 09 74, зверненням електронною поштою helenah1410@gmail.com  або письмово за адресою 01042, м. Київ, бульвар Дружби Народів, будинок 23, описавши підстави та порушення права, що мало місце.

Термін розгляду звернення - не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його подовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п'яти днів.

В разі, якщо з боку ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПЛАЗА ІНВЕСТ» споживачі фінансових послуг не отримали відповідповідь чи вважають що порушення права не є припиненим, споживачі фінансових послуг можуть звернутись в контролюючі органи, зокрема:

 

ОРГАН, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Назва: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Адреса (Місце розташування):

вул. Б. Грінченка 3, м. Київ, 01001, Україна

Телефон: +38 (044) 234 39 46

У разі будь-яких порушень з боку фінансової установи споживач послуг може звертатися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), яка знаходиться за адресою:
вул. Бориса Грінченка, 3, м. Київ, 01001, тел. відділу звернення громадян: (044) 234-99-07; електронна пошта: office@nfp.gov.ua.
Скарги та звернення громадян приймаються також через веб-сайт Нацкомфінпослуг - сторінка «Електронна взаємодія» через ФОРМУ ДЛЯ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЗВЕРНЕННЯ: https://www.nfp.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennia.html 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОРГАН З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Назва: Держпродспоживслужба України

Адреса (Місце розташування): вул. Б. Грінченка 1, м. Київ, 01001, Україна

Телефон: +38 (044) 279 12 70

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОРГАН З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У МІСТІ КИЄВІ

Назва: Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві

Адреса (Місце розташування): вул. Некрасовська, 10/8, Київ, , Україна, 04053

Телефон:  +38 (044) 486 54 86;

 


Написать нам